Novice - 3. KROG DRŽAVNE KEGLJAŠKE LIGE

3. KROG DRŽAVNE KEGLJAŠKE LIGE

Objavil dne 26. septembra 2021 v kategoriji Novice

V 3. krogu smo doma v Postojni dočakali prvi »trojček«, vse tri ligaške ekipe so bile uspešne.

Že v petek so fantje druge moške ekipe nadaljevali z izvrstnimi predstavami in že tretjič zapored pod zmago za vrh lige zapisali odličen rezultat 7 : 1. Odličen ekipni rezultat so gradili vsi skupaj, z osebnim rekordom pa sta izstopala Borut (589) in Anže (604).

V soboto so prvi dve točki v 1. A SKL proti neugodni Ograjci osvojili člani 1. moške ekipe z rezultatom 6 : 2. Imperativ zmage je pomenil določen pritisk, na katerega pa so fantje odlično reagirali in ponovno poskrbeli za enega najvišjih ekipnih seštevkov podrtih kegljev.

V nedeljo so z enakim rezultatom (6 : 2) domači uspeh pričakovano dopolnile še naše članice. Ekipa, prvič zbrana v polni zasedbi, se je izkazala z izenačenimi nastopi in s krepko najvišjim ekipnim rezultatom 3. kroga v ženski prvoligaški konkurenci.

Samo tako naprej, Proteus!

PROTEUS 1. moška ekipa

PROTEUS ženska ekipa