Pokal Postojne

Pokal Postojne 2018

MOŠKI:
1. Matej LEPEJ 688
2. Boris BENEDIK 668
3. Mark Mojmir BORTEK 632
4. Zlatko PAJNIČ 632
5. Grega BAJŽELJ 626

Vsi rezultati za moške.

ŽENSKE:
1. Marijana LIOVIĆ 626
2. Nataša RAVNIČ GAŠPARINI 622
3. Noemi ŽIVKOVIČ 618
4. Petra BAŠEK 615
5. Brigitte STRELEC 591

Vsi rezultati za ženske.

REKREATIVCI:
1. Stanko LOVKO 551
2. Franc LESKOVEC 548
3. Franci ZORMAN 547
4. Alojz POČKAJ 540
5. Stanko LAMPE 537

REKREATIVKE:
1. Justina NUČIČ 526
2. Justina NUČIČ 511
3. Rezka HAJDINJAK 497
4. Jelka LAHAJNAR 477
5. Alenka SUKIČ 465

Vsi rezultati za rekreativce in rekreativke.

Rezultati za dečke in deklice.
Rezultati za slepe in slabovidne – moški.
Rezultati za slepe in slabovidne – ženske.

Pokal Postojne 2017

MOŠKI:
1. Uroš STOKLAS 673
2. Jure STARMAN 663
3. Boris BENEDIK 643
4. Primož PINTARIČ 639
5. Janže LUŽAN 637

Vsi rezultati za moške.

ŽENSKE:
1. Brigite STRELEC 608
2. Barbara FIDEL 605
3. Marjana LIOVIĆ 605
4. Marija AHAČIČ PREMRL 589
5. Zuzana MACHALOVA 589

Vsi rezultati za ženske.

REKREATIVCI:
1. Miro HOMAR 569
2. Iride TROHA 568
3. Tine FERFILA 567
4. Stane LAMPE 566
5. Rafo BOŽIČ 562

REKREATIVKE:
1. Francka STARE NOVAK 542
2. Justina NUČIČ 523
3. Ema ZAJC 520
4. Ljiljana RUTAR 501
5. Nežka BERAS 490

Vsi rezultati za rekreativce in rekreativke.

Rezultati za dečke in deklice.

Rezultati za slepe in slabovidne.

Pokal Postojne 2016

MOŠKI:
1. Uroš STOKLAS 664
2. Klemen MAHKOVIC 643
3. Primož PINTARIČ 622
4. Janže LUŽAN 620
5. Jure STARMAN 609

ŽENSKE:
1. Irena MEJAČ 673
2. Brigitte STRELEC 644
3. Ines MARIČIĆ 615
4. Nataša RAVNIČ GAŠPARINI 614
5. Tina UGRIN 607

Vsi rezultati finala.

REKREATIVCI:
1. Toni LATERNER 580
2. Franc LESKOVEC 579
3. Janko KARUN 573
4. Miro HOMAR 566
5. Tine FERFILA 566

REKREATIVKE:
1. Justina NUČIČ 541
2. Tatjana POŽAR 501
3. Nežka BERAS 498
4. Rezka HAJDINJAK 497
5. Alenka SUKIČ 470

Vsi rezultati (predtekmovanje, rekreativci, rekreativke ter dečki in deklice)

Pokal Postojne 2015

MOŠKI:
1. Janže LUŽAN 661
2. Boris BENEDIK 636
3. Aleš BLAŽ 635
4. Klemen MAHKOVIC 628
5. Uroš STOKLAS 624

Vsi rezultati za MOŠKE.

ŽENSKE:
1. Anja KOZMUS 647
2. Brankica Pavlović 637
3. Eva SAJKO 632
4. Anja ULAGA 611
5. Maša MIKLAVEC 590

Vsi rezultati za ŽENSKE.

Rekreativci:
1. Franc LESKOVEC 585
2. Tone Gorinšek 582
3. Toni LATERNES 578
4. Stanko LAMPE 566
5. Emil KOS 560

Vsi rezultati za NEREGISTRIRANE TEKMOVALCE IN TEKMOVALKE.

Rekreativke:
1. Breda ZADNIKAR 472
2. Alenka SUKIČ 468
3. Nežka BERAS 466
4. Tatjana MEŠKO 463
5. Irena KRISTAN 446

Rezultati za kategorije DEČKI IN DEKLICE.

Pokal Postojne 2014

MOŠKI:
1. Darko BIZJAK 644
2. Damir FUČKAR 639
3. Mark BORTEK 631
4. Aleš BLAŽ 625
5. Janže LUŽAN 624

Vsi rezultati za MOŠKE.

ŽENSKE:
1. Brigita STRELEC 631
2. Anja KOZMUS 627
3. Silva UŠAJ 610
4. Anja DOBRAVEC 605
5. Lucija ZALAR 600

Vsi rezultati za ŽENSKE.

Rekreativci:
1. Aleš DERNIKOVIČ 575
2. Matej SIMČIČ 573
3. Andrej ČERIN 562
4. Janko KARUN 561
5. Miro HOMAR 542

Vsi rezultati za NEREGISTRIRANE TEKMOVALCE IN TEKMOVALKE.

Rekreativke:
1. Francka STARE NOVAK 533
2. Justina NUČIČ 524
3. Nežka BERAS 496
4. Alenka SUKIČ 456

Rezultati za kategorije DEČKE IN DEKLICE.

Pokal Postojne 2013

MOŠKI:
1. Uroš STOKLAS 680
2. Darko BIZJAK 638
3. Klemen IVANČIČ 637
4. Branko BRATINA 625
5. Kevin GORJANC 624

Vsi rezultati za MOŠKE.

ŽENSKE:
1. Silvana BELCIJAN 652
2. Noemi ŽIVKOVIČ 632
3. Eva SAJKO 620
4. Barbara FIDEL 616
5. Brankica PAVLOVIČ 602

Vsi rezultati za ŽENSKE.

Rekreativci:
1. Aleš DERNIKOVIČ 569
2. Alojz POČKAJ 541
3. Franc LESKOVEC 540
4. Franc VRESOVNIK 538
5. Edo PODOBNIK 537

Vsi rezultati za rekreativce.

Rekreativke:
1. Francka STARE NOVAK 530
2. Danka DAMJANOVIČ 521
3. Justina NUČIČ 518
4. Rezka HAJDINJAK 497
5. Jožica DEMŠAR 494

Vsi rezultati za rekreativke.

Rezultati za kategorije DEČKI in DEKLICE.

Pokal Postojne 2012

MOŠKI:
1. PINTARIČ Primož 652
2. STOKLAS Uroš 647
3. BIZJAK Darko 642
4. TOMETIĆ Josip 635
5. URŠIČ Bojan 634
ŽENSKE:
1. ROGINA Polona 631
2. STRELEC Brigita 626
3. SAJKO Eva 617
4. ŽIVKOVIČ Noemi 610
5. GORJANC Sara 609
Rekreativci:
1. KRALJ Stane 592
2. BERAS Franc 562
3. POČKAJ Alojz 558
4. ZUPANČIČ Jože 553
5. KRAJNC Viko 550

Rekreativke:
1. NUČIČ Justina 499
2. HAJDINJAK Rezka 498
3. BERAS Nežka 494
4. SUKIČ Alenka 480
5. PAŠALIĆ Beti 473

Pokal Postojne 2011

DEČKI IN DEKLICE

REKREATIVCI IN REKREATIVKE

ŽENSKE

MOŠKI

Pokal Postojne 2010

DEČKI IN DEKLICE

REKREATIVCI IN REKREATIVKE

ŽENSKE

MOŠKI

Pokal Postojne 2009

DEČKI IN DEKLICE

REKREATIVCI IN REKREATIVKE

ŽENSKE

MOŠKI

Pokal Postojne 2008

DEČKI IN DEKLICE

REKREATIVCI IN REKREATIVKE

ŽENSKE

MOŠKI

Pokal Postojne 2007

Zaradi gradnje novega kegljišča se Pokala ni organiziralo.

Pokal Postojne 2006

Zaradi gradnje novega kegljišča se Pokala ni organiziralo.

Pokal Postojne 2005

DEČKI IN DEKLICE

ŽENSKE

MOŠKI

Pokal Postojne 2004

DEČKI IN DEKLICE

ŽENSKE

MOŠKI

Pokal Postojne 2003

DEČKI IN DEKLICE

ŽENSKE

MOŠKI