Novice - 36. KEGLJAŠKA TRIM LIGA 2019/2020

Objavil dne 5. septembra 2019 v kategoriji Novice

Kegljaški klub PROTEUS Postojna

RAZPISUJE 36. KEGLJAŠKO TRIM LIGO 2019/2020

1. Liga bo potekala na kegljišču v Športnem parku Postojna od 20.SEPTEMBRA 2019 pa do konca marca 2020. Sistem bo  dvokrožen (vsak z vsakim), igralni dnevi se bodo določili na podlagi števila prijavljenih ekip. Tekme se igrajo ob petkih od 17.ure dalje. Med 20.12.19 in 10.1.2020 je predvidena pavza.
  1. Ekipa šteje 4 člane plus rezerve in je lahko mešana. Poleg rekreativcev lahko zanjo nastopa tudi po en aktiven  kegljač – igralec ligaških ekip z vsaj tremi nastopi v ligi (izjema pri tem pravilu so upokojenci). Tekmuje se v disciplini 60 metov mešano 2 x (15+15), kjer zmagovalna ekipa prejme 2 točki, ob neodločenem rezultatu pa si ekipi razdelita po točko. Če se ena izmed ekip tekme ne udeleži, izgubi z 2:0, druga pa odigra tekmo, rezultati pa se štejejo za posamično uvrstitev.
  1. V ligi se predvidoma odigrata dva turnirja, ki se točkujeta glede na dosežek ekipe: zmagovalna prejme 3, drugo uvrščena 2,5, tretja 2 točki itd. Za uvrstitev posameznikov šteje povprečje odigranih tekem, s tem da je potrebno imeti opravljenih vsaj 60% nastopov.
  1. Igralec sme nastopati le za eno ekipo. Izjemoma preložene tekme se ob strinjanju obeh ekip odigrajo po dogovoru z vodstvom lige. Obvezni so športni copati za zaprte prostore, zaželjena pa so tudi športna oblačila.
  1. Tekme bodo sodili  sodniki KK PROTEUS. Prazni meti se “kaznujejo” po 0,20-€ (do vključno 10 metov), zbrani denar pa se bo porabil za zakusko ob zaključku lige. Praznih metov ne plačajo igralci kategorije Dečki,Deklice.
  1. Najboljše tri ekipe prejmejo pokale, najboljši posamezniki in “ribiči” kolajne in diplome, vse udeležene ekipe pa priznanja. Za posamezno uvrstitev so iz konkurence izključeni aktivni ligaški igralci.
  1. Pisne prijave sprejemamo do sobote, 14.septembra na spodnje naslove po elektronski pošti. Priložite naročilnico in točen naslov vodje ekipe, e-mail in GSM kontakt. Urnik tekmovanja bo izdelan na podlagi prispelih prijav in ga boste prejeli  po pošti ali na prvi tekmi. Ekipam, ki so udeležbo že potrdile ni potrebno pošiljati prijav.
  1. Stroške nastopanja za ekipo bomo poskušali tudi s pomočjo Športne zveze, spraviti na minimum in bodo znašali predvidoma 200€ na ekipo, odvisno od števila ekip. Cena je informativna, točni znesek prijavnine vam sporočimo po zaključenih prijavah.
  1. Za organizacijo in izvedbo Trim lige 2019-2020 bodo skrbeli člani  KK Proteus Zoran Ulaga, Ljuba Ceglar in Denis Čenanovič.  Prijave sprejemamo na naslednjih kontaktih:

VABLJENI V ČIMVEČJI UDELEŽBI!                                   Postojna, 04.09.2019