Novice - BREZ DOBRE IGRE DO RUTINSKE ZMAGE

BREZ DOBRE IGRE DO RUTINSKE ZMAGE

Objavil dne 8. oktobra 2020 v kategoriji Novice

2.SKL Zahod Moški 2. krog (zaostala tekma)

Proteus II : Slavija Štojs   7 : 1   (3130 : 3013)

Rok Gerželj je v paru z Luko Čadežem osvojil naslov Državnih prvakov v 4. kategoriji dečkov, nato pa v istem mesecu še uspešno debitiral v 2.SKL Zahod.

Po nepozabnem in ponovno »popolnim« vikendom z polnim izkupičkom je druga moška ekipa med tednom odigrala še zaostalo tekmo 2.kroga, ki je bila prestavljena zaradi odrejene karantene nekaterih igralcev Slavije. Naša ekipa je odigrala precej pod svojimi zmožnostmi, vendar ravno toliko, kot je bilo potrebno za nabiranje posameznih ekipnih točk in na koncu rezultatsko visoko ekipno zmago. Po prvem paru so bili gostje celo konkretno boljši po kegljih (+36), saj Urban (537; 1:3; -28)  ni našel pravega odgovora na igro Matjaža Štojsa, lahko je le z lepo zadnjo stezo (154) omilil poraz in izgubo prve in kot se je kasneje izkazalo edine dobljene gostujoče točke. Matevž (539; 3:1; -8) je z dobro igro in lepimi rezultati (od 130 do 147) osvojil prve tri steze, dobil ekipno točko, nato pa preveč popustil in celo pustil nasprotniku, da je povečal razliko v prid gostov za 9 kegljev.