Novice - DEKLETA V KRANJU IZGUBILA

DEKLETA V KRANJU IZGUBILA

Objavil dne 6. marca 2018 v kategoriji Novice

Ženska ekipa je v soboto gostovala v Kranju pri KK Triglav in tam odigrala tekmo 15 kroga I. A. slovenske lige in izgubila s 7 : 1 v točkah in v kegljih 3244 : 3132.

Domači trener je za prvi par določil Nušo Bajželj in Nino Blaž. Mi pa smo se odločili za Sandro in Lucijo. Kot po navad odlično odigran prvi set , nato pa nerazumljiv padec v igri in domačinki sta premagali svoji nasprotnici – Sandra z 2:2 in 495:551 je izgubila za 56 kegljev, Lucija pa z tudi 2:2 in 522 : 532.

V drugem paru sta pri domačinkah nastopili Tara Hočevar in Nika Blagovič, ki sta za nasprotnici dobili Nives in Natašo. Tara ni imela težkega dela s tokrat za igro nerazpoloženo Nives, ki je kljub dobrem začetku dvoboj izgubila (4:0, 537:508). Tudi Nataši se ni godilo nič bolje le, da je en set le dobila (3:1, 529:507).

V zadnjih dveh dvobojih sta pri domači ekipi nastopili Brigitte Strelec proti Maruški in Anja Forštnarič  proti Maši. Brigitte se je morala zelo potruditi, da je premagala Maruško. Na koncu je odločala izkušenost Strelčeve z 2,5:1,5 in 567:563. Maša je proti Anji prva dva seta izgubila, nato pa Anjino zamenjavo dvakrat premagala in tako edina dobila točko v naši ekipi (2:2, 528:537).

V soboto igramo doma proti Ljubelju in upamo, da bomo nastopili kompletni, saj nam je v Kranju zaradi poškodbe manjkala naša najboljša igralka Lidija.

 

LR