Novice - PO NAPETI BORBI V TRŽIČU ZMAGA ZA 1. MOŠKO EKIPO

PO NAPETI BORBI V TRŽIČU ZMAGA ZA 1. MOŠKO EKIPO

Objavil dne 11. marca 2024 v kategoriji Novice

16. krog je ponovno prinesel gostovanja vseh treh naših ekip. Prvokategorniki so se odpravili v Tržič, k ekipama Ljubelja. Druga moška ekipa pa v bližnjo Cerknico, k prvi ekipi Bresta. Zelo težka gostovanja za vse, kljub temu smo upali vsaj na kakšno zmago.

1.A SKL – ŽENSKE
LJUBELJ: PROTEUS 6 : 2 (3282 : 3254)

1.A SKL – MOŠKI
LJUBELJ 1 : PROTEUS 1 2 : 6 (3486 : 3490)

2. SKL – Zahod MOŠKI
BREST 1 : PROTEUS 2 6 : 2 (3624 : 3557)


V 1.A moški in ženski ligi je praktično že vse odločeno, kar se tiče naših ekip. Fanjte bodo sicer poskusili priplezati do četrtega mesta, višje ne morejo več. Dekleta tudi ne morejo več do tretjega mesta. Fante čaka domača tekma proti ekipi Ograjce, ki bo poskusila presenetiti in s tem ostati v igri za obstanek v ligi. Ženska ekipa gostuje pri ljubljanski Ograjci, kjer bo zmagovalec tekme verjetno na koncu zasedel četrto mesto v letošnji ligi.
Druga moška ekipa v petek gosti ekipo Bele krajine iz Črnomlja. Črnomaljci zgolj za točko zaostajajo za prvim mestom, ki vodi v 1.a ligo. Tako bodo izredno motivirani. Nič manj ne bomo niti mi. Z morebitno novo zmago bi ostali celo v igro za stopničke.

Gremo Proteus!