Novice - POPOLN DRUGI KROG SKL

POPOLN DRUGI KROG SKL

Objavil dne 3. oktobra 2023 v kategoriji Novice

V drugem krogu kegljaških lig smo imeli priložnost videti naše ekipe na delu na domačem kegljišču. Vsem trem ekipam je prinesel nasprotnike za katere smo lahko upravičeno pričakovali kar nekaj osvojenih točk. Prva moška in ženska ekipa sta gostili ekipi Taborske jame iz Ljubljane, druga moška ekipa pa ekipo Silika iz Kranja.

1.A SKL – ŽENSKE
PROTEUS : TABORSKA JAMA 7 : 1 (3458 : 3268)

1.A SKL – MOŠKI
PROTEUS 1 : TABORSKA JAMA 1 7 : 1 (3590 : 3390)

2. SKL – Zahod MOŠKI
PROTEUS 2 : SILIKO 6 : 2 (3407 : 3322)


Po tem za nas točkovno popolnem drugem krogu, prihaja v SKL zdaj krajši premor, ker se najuspešnejše ekipe pretekle ligaške sezone udeležujejo mednarodnih klubskih pokalov. Tako tudi naši moška in ženska ekipa. Ženska potuje v Brčko (BIH) na Evropa pokal, moška ekipa pa v Slavonski Brod (HR) na NBC pokal.

Uspešne nastope in čim več podrtih kegljev!