Novice - PRESTOPNI ROK 2021 – ŠE MOČNEJŠI V NOVO SEZONO

PRESTOPNI ROK 2021 – ŠE MOČNEJŠI V NOVO SEZONO

Objavil dne 21. julija 2021 v kategoriji Novice

💪 TINA MRŽLJAK, 20 let, aktualna mladinska reprezentantka Slovenije, najboljša posameznica zadnje odigrane sezone v ženski 1.B ligi Zahod, svetovna mladinska prvakinja v dvojicah (Cluj 2018), pa bronasta v mladinskih dvojicah (Rokycany 2019)  ter tudi nosilka ekipnega brona z mladinsko žensko reprezentanco (Rokycany 2019). Tina prihaja v Postojno iz kluba Bela krajina iz Črnomlja.

Tina Mržljak z medaljo

💪 LEILA LISJAK, 23 let, mladinska reprezentantka Slovenije (SP Dettenheim 2017), med najboljšimi posameznicami ekipe Adria iz Ankarana, ki je v sezoni  2018/2019 osvojila 1.B ligo Zahod za ženske, nato pa ob uvrstitvi v najvišji rang tekmovanja iz lige izstopila. Leila se tako vrača v kegljanje po dvoletni pavzi in ne dvomimo, da bo povratek hiter in uspešen.

💪 NIVES SAMEC, izkušena igralka, prav tako prihaja iz Adrie iz Ankarana, pripravljena je priskočiti na pomoč v slučaju kadrovskega primanjkljaja v ekipi. Med dvoletno ligaško pavzo se je aktivno udeleževala rekreacijske lige v Postojni, kjer je bila prepričljivo najboljša posameznica, o čemer pričajo tudi rezultati letošnjih šestih odigranih srečanj:  560, 568, 582, 560, 599, 572;  povprečje 574.

💪 NEJC JURCA, 29 let, se iz Bresta (končno!) vrača v domači klub, za katerega je nastopal v mladinski konkurenci, ko je bil tudi reden član kadetskih in mladinskih nacionalnih selekcij.

Nejc Jurca na svetovnem prvenstvu