Novice - PRVAKA OTS NOTRANJSKE NA DRŽAVNEM PRVENSTVU OSVOJILA SREBRNO MEDALJO

PRVAKA OTS NOTRANJSKE NA DRŽAVNEM PRVENSTVU OSVOJILA SREBRNO MEDALJO

Objavil dne 17. decembra 2015 v kategoriji Novice

V Novi Gorici pa je OTS Notranjsko zastopala na državnem prvenstvu dvojica iz našega kluba.

Denis in Dominik sta namreč na kvalifikacijah OTS za edino mesto na DP suvereno premagala lokalno konkurenco Na državnem prvenstvu sta v konkurenci 24 parov prvi dvoboj v kvalifikacijah izgubila po dodatnih lučajih proti kasnejšim prvakom, vendar se v glavni turnir uvrstila kot srečna poraženca, s tretjim najboljšim rezultatom med poraženci dvanajstih dvobojev. V osmini finala sta bila po dodatnih lučajih boljša od dvojice Radenske, v četrtfinalu pa z zmago v stezah z 2:0 od dvojice iz Radelj ob Dravi. V polfinalu sta odigrala vrhunsko, proti zelo močnemu paru iz Triglava Lužan-Blaž sta zmagala z rezultatom 141:164, 176:146 1:1 (15:13) in se uvrstila v veliki finale, kjer sta se ponovno srečala z dvojico Kamnika Mahkovic-Oman in žal se je zgodba iz predtekmovanja ponovila.

Kamničana sta bila namreč spet močnejša in osvojila naslov državnih prvakov, našemu paru pa je pripadlo prav tako zelo cenjeno srebro!

Odličen nastop, vse čestitke!

ZU