Novice - Trenutni razpored na POKALU POSTOJNE 2019

Trenutni razpored na POKALU POSTOJNE 2019

Objavil dne 6. aprila 2019 v kategoriji Novice

TRENUTNI
U R N I K “P O K A L P O S T O J N E 2019”

Prijave so še možne do zapolnitve terminov. Za proste termine obvezno kontaktirati
ROGELJ na GSM 031 624 305.

Petek 05.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00 KRIM KRIM KRIM KRIM
17;00 DU VIPAVA DU VIPAVA DU VIPAVA DU VIPSVS
18;00 BREST BREST
19;00 DALTONI DALTONI DALTONI DALTONI
20;00 DALTONI DALTONI DALTONI DALTONI
21;00 DALTONI DALTONI DALTONI DALTONI

Sobota 06.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
09;00
10;00
11;00 ISKRA ISKRA ISKRA ISKRA
12;00
13;00
14;00
15;00 HRASTNIK HRASTNIK HRASTNIK HRASTNIK
16;00 ŽELEZNIČAR OSIJEK ŽELEZNIČAR OSIJEK ŽELEZNIČAR OSIJEK
17;00
18;00
19;00 KARUN KARUN KARUN KARUN
20;00 ČELIGOJ URBANČIČ
21;00

Nedelja 07.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
09;00
10;00
11;00
12;00
13;00
14;00
15;00
16;00
17;00
18;00
19;00
20;00
21;00

Sreda 10.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00 DU PIVKA DU PIVKA DU PIVKA DU PIVKA
18;00 DU PIVKA DU PIVKA DU PIVKA DU PIVKA
19;00
20;00
21;00

Četrtek 11.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00
18;00 ERŽEN PRAPROTNIK MEJAČ JEZERŠEK
19;00 LEPE-LEPO LEPE-LEPO LEPE-LEPO LEPE-LEPO
20;00 LEPE-LEPO LEPE-LEPO LEPE-LEPO LEPE-LEPO
21;00 LEPE-LEPO LEPE-LEPO LEPE-LEPO LEPE-LEPO

Petek 12.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00
18;00
19;00
20;00
21;00

Sobota 13.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
09;00
10;00
11;00
12;00
13;00
14;00
15;00
16;00
17;00
18;00
19;00
20;00
21;00

Nedelja 14.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
09;00
10;00 POLFINALE IN
11;00 FINALE
12;00
13;00
14;00 DRŽAVNO PRVENSTO
15;00
16;00 ČLANI, ČLANICE
17;00 POSAMEZNO
18;00
19;00
20;00
21;00

Ponedeljek 15.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00
18;00 URANIČ URANIČ URANIČ URANIČ
19;00
20;00
21;00

Torek 16.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00 T R E N I N G
17;00
18;00
19;00 K E G L J A Š K I K L U B
20;00
21;00 P R O T E U S

Sreda 17.04.2019
r
URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00 RTV RTV RTV RTV
17;00
18;00 GORICA Ž GORICA Ž GORICA Ž GORICA Ž
19;00 GORICA Ž GORICA Ž GORICA Ž GORICA Ž
20;00
21;00

Četrtek 18.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00
18;00 PORTOROŽ PORTOROŽ PORTOROŽ PORTOROŽ
19;00 PORTOROŽ PORTOROŽ PORTOROŽ PORTOROŽ
20;00 GORICA M GORICA M GORICA M GORICA M
21;00 GORICA M GORICA M GORICA M GORICA M

Petek 19.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00
18;00 ADRIA ADRIA ADRIA ADRIA
19;00
20;00
21;00

Sobota 20.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
09;00
10;00
11;00
12;00
13;00
14;00
15;00
16;00
17;00
18;00
19;00
20;00
21;00

Nedelja 21.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
09;00
10;00
11;00
12;00
13;00
14;00
15;00
16;00
17;00
18;00
19;00
20;00
21;00

Ponedeljek 22.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00
18;00
19;00
20;00
21;00

Torek 23.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00 REP SLO U18 REP SLO U18 REP SLO U18 REP SLO U18
17;00 REP SLO U18 REP SLO U18 REP SLO U18 REP SLO U18
18;00 REP SLO Ž REP SLO Ž REP SLO Ž REP SLO Ž
19;00 REP SLO Ž REP SLO Ž REP SLO Ž REP SLO Ž
20;00 REP SLO Ž REP SLO Ž REP SLO Ž REP SLO Ž
21;00

Sreda 24.04.2019
REZERVIRANO ZA SLEPE IN SLABOVIDNE OD 9;00 DALJE

Četrtek 25.04.2019
OD 10;00 DO 14;00 REZERVIRANO ZA DP GOZDARJEV GLSŠ
URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00
18;00
19;00
20;00
21;00

Petek 26.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
16;00
17;00
18;00 ŽUPANČIČ ŽUPANČIČ GORNIK ANITA GORNIK JURE
19;00
20;00
21;00

Sobota 27.04.2019

URA STEZA 1 STEZA 2 STEZA 3 STEZA 4
9;00
10;00
11;00
12;00
13;00
14;00
15;00
16;00
17;00
Zaključek turnirja ob 18;30 uri z razglasitvijo rezultatov in podelitvijo nagrad najboljšim.Po končani
razglasitvi sledi zaključek z zakusko

Postojna 2.4.2019
VODJA TEKMOVANJA