Novice - TRI ZMAGE TUDI V 12. KROGU

TRI ZMAGE TUDI V 12. KROGU

Objavil dne 7. februarja 2023 v kategoriji Novice

Ženska ekipa je odšla na sosedski derbi v Pivko. Obe moški ekipi sta čakali tekmi na domačih stezah. Želeli in pričakovali smo nove tri zmage. Najtežja pot do tega cilja je čakala žensko ekipo, medtem ko sta bili moški ekipi glede na prikazano v dosedanjem poteku sezone v vlogah favoritov.

1.A SKL – ŽENSKE
PIVKA : PROTEUS 3.0 : 5.0 (3368 : 3423)

1.A SKL – MOŠKI
PROTEUS 1 : RUDAR 1 8.0 : 0.0 (3647 : 3358)

2. SKL – Zahod MOŠKI
PROTEUS 2 : KI ŠKOFJA LOKA 1 6.0 : 2.0 (3359 : 3269)


Dve tretjini tekem v državnih ligah sta za nami. Pogled na lestvice nas lahko veseli. Trenutno je krajša pavza, 13. kolo sledi v vikendu od 17. do 19. februarja. Dekleta takrat potujejo k Impolu v Slo. Bistrico. Fantje ponovno igrajo doma, prva ekipa proti prvi ekipi Gorice, druga ekipa pa proti drugi ekipi Calcita iz Kamnika.
V ligaški pavzi se bo odvilo nekaj državnih prvenstev (sprint – člani, tandem mix dvojice v kategorijah U-18, U-23 in člani). Na teh se bodo za medalje borili tudi naši igralci. Vsem želimo dobro igro in čim več uspeha!
Na našem kegljišču bomo ta čas izkoristili najprej za nujno potrebno beljenje in čiščenje vseh prostorov. V nedeljo, 12. februarja, pa gostimo tekmo državnega prvenstva v tandem mix dvojicah za mlajše člane (U-23).

Od četrtka se bo na bližnji Reki odvijal svetovni pokal posamezno za člane in U-23. Na podlagi uspehov na prejšnji izvedbi (4 medalje, tudi bron našega Žige) bo imela Slovenija tokrat kar 8 predstavnikov. Že tradicionalno tudi to večje mednarodno tekmovanje ne bo minilo brez predstavnikov našega kluba: Tina bo zastopala Slovenijo v konkurenci U-23, Denis se bo udeležil tekmovanja v vlogi trenerja. Srečno Tina in Denis!
(b&h)