Novice - VISOKA ZMAGA DEKLET V TRŽIČU

VISOKA ZMAGA DEKLET V TRŽIČU

Objavil dne 14. novembra 2017 v kategoriji Novice

Ženska ekipa je v soboto gostovala v Tržiču. Velika želja po zmagi se nam je uresničila s 7 : 1 in 3269 : 3166 v kegljih. Tokrat nasprotnice niso bile razpoložene za igro in to so naša dekleta dobro izkoristila.


Kot po navadi je domači trener za prva dva dvoboja odredil najboljšo igralko Ireno Mejač in Anjo Grilc Jeršin, mi pa smo jima nasproti postavili Lucijo in Sandro. Lucija je po vodstvu s 3 : 0, v zadnjem setu popustila, a zmaga je bila zagotovljena pa čeprav je Irena skupno podrla 4 keglje več (3 : 1, 558 : 562). Sandra pa je svoji nasprotnici prepustila samo prvi set nato pa jo je v ostalih setih gladko premagala (3 : 1 in 554 : 503).
V druga dva dvoboja so domačini postavili izkušeno igralko Marijo Ahačič Premrl in mlado Saro Rovtar, mi pa Natašo in Nives. Nataša, ki tokrat ni bila najbolj razpoložena za igro, se je Mariji tako rekoč predala (4 : 0 in 562 : 525). Nives pa je Sari prepustila le drugi set (3 : 1 in 547 : 526).
O končnem rezultatu tekme sta odločala zadnja dva dvoboja. Za domačinke sta nastopili Birgit Schoffman in Maja Vengar, za nas pa Lidija in Maša. Že po prvem setu je bilo jasno, da gre zmaga tokrat v Postojno. Lidija je premagala nasprotnico s 3 : 1 in 551 : 524, Maša pa s 4 : 0 in 534 : 487.

Igralkam čestitke za borbenost, igro in lepo zmago.

Že v sredo ob 18. uri igramo na domačem kegljišču tekmo naslednjega kola proti Adrii.

LR